Kiralık Ofisler Cebinizi Ferahlatır

Kiralık Ofisler Cebinizi Ferahlatır

Kiralık Ofisler Cebinizi Ferahlatır

Günümüzde, birçok insan kendi işini yapabilmek için dişinden tırnağından arttırdığı paralarla yatırım yapmaya çalışmakta ve genellikle yanlış yöntemlerle ilerlemeye çalıştıkları için başarısız olmaktalardır. Hal bu ki kiralık ofis onca zaman biriktirdiğiniz ya da biriktirmeyi beklemeden direkt kredi kullandığınız paranızı sizden daha çok korur. Tabi siz bu konuda herhangi bir araştırma yapmadığınız için bu tür ofislerin variyetinden dahi haberiniz olmayabilir.

Bu ofisler tamamen kurulu halde tarafınıza teslim edilen ve kullanımınıza açılan alanlardır. Siz çantanızı ve iş için kullanmanız gereken materyalleri yanınıza alır ve ofise gidersiniz. Hepsi bu kadar. Yani öyle aman aman bir harcama yapmanıza tamamen engel olan bu ofisler, cebinizde para kalmasını sağladığı için ferah bir nefes almanıza yardımcı olurlar. Kiralık ofis Ankara başta olmakla birlikte ülkemizin neredeyse her şehrinde bulunabilecek kadar yaygınlaşmıştır. Öyle ofisler vardır ki, isteğinize göre otoparkları, spor salonları, yüzme havuzları dahi mevcuttur. Dükkan kiralayıp içini doldurmakla uğraşmak yerine hazır kiralık ofisleri tercih etmeniz, işe başlarken size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Kiralık Ofis İçin Aylık Ne Kadar Param Gider?

Bu soru çok görecelidir. Şahsınızın ya da şirketinizin durumuna ve ihtiyaçlarına göre ödeyeceğiniz miktarlar da değişmektedir; fakat genel itibariyle kesinlikle kendi ofisinizi kurmaktan çok daha ucuz alanlardır. Kiralık ofis size sunduğu imkanlara göre sizden ücret talep eden işletmeler tarafından hazırlanır. Sadece mobilyası olan ve ortak alanlarını kullanacağınız ofisler çok ucuzdur; fakat talepleriniz ne kadar artarsa, o kadar da ücret ödemeniz gerekebilir. Örnek verecek olursak; sözleşme yaptığınızda toplantı salonu kullanımını sözleşmenize dahil etmediyseniz, her salon kullanımınız için sizden ücret tahsil edilebilir.

Diyelim ki ofisinizin ultra lüks olmasını istiyorsunuz, o zaman kesenin ağzını biraz açmanız gerekecektir. Yani açıkçası bu ofisleri kullanmak için ödeyebileceğiniz miktarların ucu bucağı olmamakla birlikte, standart bir alan kiralarsanız çokta para ödemezsiniz.

Kiralık Ofis Kullanımım Kısıtlı mı?

Bu ofisler genellikle sabah açılır ve belli bir saatte kapanırlar. Sizin giriş çıkış yapabilmeniz için illa ki bir kartınız olur ve bu kart sayesinde giriş çıkışlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Genel itibariyle belli bir saatten sonra kapanan ofislere giriş çıkış yapamazsınız. Kiraladığınız ofisin kullanım şartları, size tahsis yapan şirketin kurallarına göre değişebilir.

Belli kuralları olan ofisleri kiralamak sizin için sorun olabilir. Eğer akşam geç saatlere kadar çalışacağım diyorsanız, bunu en başında konuşmanız ve sözleşmenize yazdırmanız gerekebilir. Başta da söylediğimiz gibi, göreceli bir konu kısıt konusu. Her yapının kendine göre kuralları vardır ve bu kurallar size en başında mutlaka anlatılır. Kiralık ofis Ankara ve tüm büyükşehirlerde oldukça fazla tercih edildiğinden dolayı, çokta kısıtlı kullanımların söz konusu olacağını pek sanmıyoruz.

sanalofis