Neden Eofis Kiralamam Gerekiyor?

Neden Eofis Kiralamam Gerekiyor?

Neden Eofis Kiralamam Gerekiyor?

Günümüzde rekabetçi piyasa ile mücadele etmek istiyorsun. Bunun için şirketinin pek çok yandan dikkat çekmesi gerekiyor. Ofisinin yeri, donanımı, çalıştırdığın elemanlar ve benzeri hizmetlerin müşteriye açık ve net şekilde ulaşması gerekiyor. Lakin bu günlerde malum ekonomik şartlar ofis kiralama ya da sıfırdan ofis kurma gibi maliyetleri epey bir arttırmış durumda. Hele ki benim şehir merkezinde nezih bir semtte ofisim olsun diyorsan kesenin ağzını açman lazım.

Bir de ofis konusunu salt görünürde ve önemli işler için açanlar var. Çalıştığım iş alanı gereği ofisi ayda birkaç defa kullanacağım. Bana pek de lazım olan bir şey değil. Home office tarzı bir işim var. Ya da sahada çalışıyoruz bu yüzden ufak bir ofis tercih ediyorum. Neden Eofis Kiralama gerekiyor sorusunun yanıtı da işte bu ihtiyaçlarda gizli olarak sizleri karşılıyor olacak.

Sanal Ofis Avantajları Seni Bekliyor

Şehrin en güzel yerinde şirketini kurmak için bir adres elde ediyorsun. Fakat bu sana sadece sanal alan gibi gelmesin. Aynı zamanda eofis kiralama içerisinde sana şirketine ait sabit telefon numarası da verilecek. Telefonlarını açan bir sekreter var. Yazışmalarını senin çalışanın gibi kontrol eden gelen faks olsun kargo olsun yazışmaların olsun sana ulaştıracak çalışanlar bile var. Neden eofis kiralamam gerekiyor sorusunun yanıtı işte bu püf noktalarda gizlidir.

Cem Avcı