Yasal Adresini Belirle Şirketini Kur

Yasal Adresini Belirle Şirketini Kur

Yasal Adresini Belirle Şirketini Kur

Genç girişimciler ve işlerinde maliyetleri düşürmek isteyenler işin sanal ofis hizmeti sunan işletmeler günümüzde sayısını günden güne arttırmaktadır. Sanal ofis diyoruz; çünkü yasal adres tanımının diğer adı sanal ofistir. Bir şirket kurabilmek için öncelikle resmiyette bir adres göstermeniz gerekmektedir; çünkü vergi dairesi, maliye gibi kurumlar, sizi denetlemek veya ziyaret etmek için, sizinle resmi yazışma yapabilmek için, sizin fiziki adreslerinize ihtiyaç duyarlar ve bu adresler kayıt altında olmak zorundadır.

Bu zorunluluktan dolayı adresinizi belirlemek ve beyan etmek, tarafınıza düşen öncelikli görevdir. Geldik esas konuya. Hayalleriniz var; ama yeterince paranız yok. Şirket kuracaksınız; ama ofisi nasıl halledeceksiniz. Çözümü çok basit. Siz şirketinizi kuruyorsunuz, sanal ofisler sizin için arka planda birkaç görevliyle resmi işlerinizi, müşteri karşılamanızı ve birçok işi hallediyor. Hem de çok uygun fiyatlar ve bu fiyatlar da sizin tercihlerinize göre şekilleniyor. Yasal adres Ankara’da o kadar çok tercih edilen bir sistemdir ki, binlerce girişimci bu konuda hizmet veren bir kurumla anlaşmalıdır. Şimdi sizlere biraz detay verelim ve aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıralım ister misiniz? Yazımızın devamına göz atın.

Yasal Adres Ucuz mu? Bana Nasıl Avantaj Sağlar?

Yasal adres yani sanal ofis o kadar ucuzdur ki, fiziki bir işletme için kurmaya çabalayacağınız ofise harcayacağınız parayla belki de yıllarda sanal ofis kiralayabilirsiniz. Sanal ofisler size birçok avantaj sağlar. Örneklendirecek olursak:

  • Ucuz maliyetlidir
  • Personel İhtiyacınız yoktur
  • Evrak takibi, kargo gibi hizmetler adınıza danışma tarafından takip edilir
  • Sizinle alakalı her konuda bilgilendirilirsiniz
  • Size özel bir sabit numaranız olur
  • Ortak alanları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz
  • Sizi ziyarete gelen müşterileriniz karşılanır ve ikramda bulunulur
  • Toplantı salonları her an hizmetinize açıktır

Birkaç cümleyle size sunulan avantajları sıraladık. Daha çok bilgi almak isterseniz, sanal ofis hizmeti sunan şirketlerle görüşme yapmanız yeterli olacaktır.

Yasal Adres Başıma İş Açar mı? Başkaları Adıma İş Yapabilir mi?

Hayır. Sistem tamamen yasal ve güvenlidir. Size bu hizmeti sunacak olan şirketle bir sözleşme yapacağınızdan dolayı, elinizde bir evrak olacağından, herhangi bir olumsuz koşulda, resmi mercilere suç duyurusunda bulunma hakkına sahip olursunuz. Sanal ofisler günümüzün en çok tercih edilen ofis türleri olduklarından dolayı bu tür işletmeler binlerce şirkete hizmet vermektedirler ve asla güvensizlik yaratacak bir olaya imza atmazlar. Sizin adınıza, size ait hiçbir evraka güvenlik önlemlerinden dolayı kimse erişemeyeceğinden dolayı, adınıza başkalarının bir iş yapmaları ve size zarar vermeleri söz konusu değildir. Bu hizmeti sunan işletmeler günün her saati canlı olarak kamera kaydı almaktadırlar. Yasal Adres Ankara’da çokça tercih edilmekle beraber yeni trend haline gelmiştir.

sanalofis