ADRES DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN SANAL OFİS

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN SANAL OFİS

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN SANAL OFİS

Fiziksel bir ofis kullanıyorsanız ve fiziksel ofisin masraflarından bunaldıysanız, boyunuzu aştıysa sanal ofis sizin kurtarıcınız olacaktır. Adres değişikliği ile ofisinizi kapatıp tamamen çok daha uygun bir seçenek olan sanal ofise geçiş yapabilirsiniz. Eskiye göre adres değişikliği çok daha kolay hallediliyor. Sadece yalnız vergi dairesine bildirim yapmanız yeterli olacaktır. Eskiden çok daha fazla evrak ve kira kontratı olmadan adres değişikliği yapılmıyordu. Artık çok daha kolay bir şekilde adres değişikliği yapabilirisiniz. Çankaya ve Başkent vergi dairesiyle çalışıyoruz. Ankara’da çok tercih edilen vergi dairelerindendir.

Adres değişikliği bildirimi yaptıktan sonra ise vergi memuru açılış için ofisimize geliyor. Sizlere haber veriyoruz. Sadece vergi memuru geldiği zaman burada olmanız yeterli olacaktır. Sizlere hazırladığımız sözleşme ile açılışınız sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir. Sanal ofise geçtiğinizde ofisiniz için harcadığınız bir çok masraftan kurtulup ekonomik olarak çok daha rahat bir şekilde işlerinizi yürütebileceksiniz. Bu şekilde işlerinize çok daha fazla yoğunlaşma imkânı da bulabileceksiniz. Üstelik her gün ofise gitme gibi bir kaygınız da olmayacak. Her gün ofise gelmekle vaktinizi harcamadan işlerinizi nerede olursanız olun istediğiniz şekilde yürütebileceksiniz. Vakitten de kazancınız oldukça fazla olacaktır. İşlerinize çok daha fazla odaklanıp, çok daha fazla yatırım yapıp işinizi daha büyük bir hale getirmenizde sizlere önemli derecede yardımcı olur. Hayallerinizde ki işin çok daha iyi yerlere gelmesi için sanal ofis sizler için fazlasıyla avantaj sağlayacaktır.

SANAL OFİS AVANTAJLARI

   Fiziksel bir ofise ihtiyacınız yoksa sırf adres temini yapmak için fiziksel ofis kullanıyorsanız sanal ofis tam size göre olacaktır. Sanal ofis fiziksel ofise ihtiyacı olmadan işlerini istedikleri yürütebilenler için tam olarak avantaj sağlayacak bir ofis seçeneğidir. Fiziksel ofisin gereksiz masraflarından kurtulmak için sanal ofis sizlere fazlasıyla yardımcı olacak. Fiziksel ofis kiralamak istediğiniz ilk başta dikkat etmeniz gereken şey konumunuz. Konumuz çok önemlidir. Çünkü konumunuz müşteri portföyünüzü belirlerken sizlerin de prestijli görünmenizde yardımcı olur. Bu durumda böyle bir adres için ofis kirası bir hayli yüksek olacaktır. Depozito ve emlak komisyonu da sizlere ek gider olarak eklenecektir.  Ofisinizin iç dizaynı da çok büyük önem taşıyor. Ofisinizin iç dizaynı da sizi temsil eder. Dolayısıyla dekorasyon ve mobilya içinde harcama yapmanız gerekmektedir.

Ofisinizin dekorasyonu ve mobilya seçimi de oldukça önemlidir. Masanızın ve sandalyenizin boyutu ve yüksekliği sağlığınız açısından büyük önem taşır. Ve işte ki verimliliğinizi de bu durum etkiler. Konforlu bir çalışma ortamınız yoksa çalışmak istemeyebilirsiniz ya da odaklanma problemi yaşarsınız. Bu detaylar küçük gibi görünse de iş hayatınızı fazlasıyla etkileyecek unsurlardır. Ofisinizi kiraladıktan sonra tabi bir çalışana da ihtiyacınız olacak. Çalışanınızın maaşı ve sigortası sizler için ekstra bir yük olacaktır. Çalışanınız için de ayrıca bir eğitim de vermeniz gerekir tabi. Bunun içinde önemli derecede vaktinizi ayırmak zorunda kalırsınız. Ofis açtığınız da ödemeniz gereken bir stopaj vergisi vardır. Gelir üzerinden alınan bir vergidir.

Kiranızın belli bir kısmı kadarını stopaj vergisine yatırmak zorunda kalırsınız. Her ay ödemeniz gereken elektrik, su, doğal gaz, wifi, klima, temizlik, mutfak gibi bir çok masrafınız da çıkar. Her ay bunları ödemek sizleri epey zorlayacaktır. Ve işinize odaklanma problemi yaşarsınız. Ofisinizin güvenliğinden de sorumlu olmanız gerekir. Güvenli bir yerde olması gerekir. Ayrıca kamera ile de 7/24 izleme imkânız olmalı. Bütün bunlar sizlerin kafasını kurcalarken işinizde elinizden kayıp gidebilir. Bu durumda fiziksel bir ofisten adres değişikliği ile sanal ofise geçmek sizler için çok avantajlı bir durum haline gelecektir. 

sanalofis