Kiralık Ofis Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Kiralık Ofis Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Kiralık Ofis Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Alacağınız kiralık ofis hizmeti herkese açık durumda bulunmaktadır. Gerçek kişiliklerin ya da tüzel kişiliklerini faydalanması mümkündür. Kiralık ofis hizmetinden kimler yararlanabilir? İşletme kuracak olanlar, şirket kuracak olanlar, bu hizmetten yararlanma şansına sahiptir. Elbette önce yasal prosedürler tamamlanacaktır.

Yasal prosedürlerin tamamlanması aşamasında, kiralık ofis Ankara ve benzeri gerekçelere istinaden bir anlaşma yapılacaktır. Anlaşmaya istinaden adres bilgisi alınacaktır. Ticari makamlara ve maliye birimlerine gerekli adres verilecektir. İşletmenin kurulum aşamasından itibaren, isteyen herkes, istediği her yerden bu hizmetten yararlanma şansına sahiptir. Önemli olan yasal prosedürlerin kiralanacak ofis hizmeti ile birlikte tamamlanması ve birleştirilmesidir.

Kiralık Ofis Ücretine Dahil Olan Giderler Nelerdir?

Peki karar verdiniz ve kiralık ofis hizmeti alma konusunda kararlı davranıp, anlaşma sağladınız, böyle bir durumda kiralık ofis ücretine dahil olan giderler nelerdir? Hangi giderler karşınıza sonradan çıkarılmayacaktır. Yapacağınız anlaşmaya istinaden, aylık olarak bir bedel, çok çok cüzi miktarda bir bedel ödeyeceksiniz. Bunun haricinde çalışma odalarını kullanmak ister iseniz, toplantı odalarını kullanmak isterseniz, ekstra bir ücret ödersiniz. Bunun dışında farklı bir ücret tanımlaması ile karşılaşmazsınız. Elektrik parası, telefon parası, internet faturası yani parası, gaz bedeli, ekstra bir dükkan, ofis bedeli gibi bir bedel ödemek zorunda kalmazsınız. Telefon bedeli ödemezsiniz. Bunun ile birlikte sekreterlik hizmetleri için ödemeniz gereken herhangi bir para bulunmayacaktır. Sekreterlik hizmetleri de giderlere dahil yani sabit ücret anlayışının içerisine dahil durumda bulunmaktadır. Sekreter ne iş yapacaktır? Gelen evraklarınızı alacak, size bilgi verecektir. Gelen elektronik postaları alacak, size bilgi verecektir. Eğer, faks bulunacak ise, bunları alacak, size bilgi verecektir. Sizin talimatınıza istinaden cevap verecektir. Şirketin bir telefon numarası olacak ve sizlere verilecektir. Bu telefon numarasını arayan müşterilerimizin aramaları karşılanacak, gerekli bilgiler verilecek, tarafınız ile mutlaka iletişime geçilecektir. Bu konuda da bir şirkette ya da bir ofiste veya bir büroda olması gereken tüm iletişim seçeneklerinin kusursuz bir şekilde kullanıldığı görülecektir.

Ankara’da Kiralık Ofis Hizmeti Var mı?

Tabii ki Ankara’da yaşayan bir şahıs olarak, ofis kiralama yani sanal olarak ofis kiralama hizmetinden yararlanma gibi bir düşünceye sahip olabilirsiniz. İşletme masraflarından, işyeri masraflarından, personel giderlerinden, sabit giderlerden, kira giderlerinden kaçınmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda sizler için sunulan kiralık ofis Ankara hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanırsanız sabit adresiniz kiralık sisteminde ya da sanal ofis sisteminde, Ankara olarak görülecektir. Takdir edeceğiniz gibi bu adreste bulunmak zorunda değilsiniz yani Ankara’da bulunmak zorunda değilsiniz. İşinizi takip etmek amacıyla, başka şehirlere gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Ofis hizmetlerinde gereken her türlü işlemler sizin adınıza yürütülecektir. Hatta ve hatta iş potansiyeliniz dahilinde yurtdışına dahi çıkabilirsiniz. Ofisinizde işlerin nasıl yürüdüğünü ya da yürütülmesi gerektiğini düşünmek zorunda kalmazsınız.

sanalofis